Мероприятие

Карате. Клуб «О-КАН» зірвав джекпот у конкурсі відділення НОК України в Одеській області

Клуб карате «О-Кан» зірвав своєрідний джекпот у флешмобі-конкурсі відділення НОК України в Одеській області #тренуйсявдомаодеса, переможці якого були визначені цього тижня.

ДЖЕКПОТ

12-річний спортсмен клубу Ярослав АФАНАСЬЄВ став одним з переможців конкурсу, а заохочувальні призи отримають наймолодші учасники проєкту Єлизавета БУРЯЧЕНКО та Максим ГРУДКА, яким під час флешмобу було по 4 роки, а також безпосередньо СК «О-Кан»

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПРОФІЛЬ

Ярослав Афанасьєв народився 14 березня 2008 року.

З раннього дитинства він прагне досягти успіху в справі, якою займається — будь то навчання, спорт, або виступ в шкільному спектаклі.

На своє перше заняття з карате у СК «О-Кан» Ярослав прийшов в 6 років. З того часу під керівництвом тренерів Людмили Якубчак та Юлії Чабанової, а також сенсея клубу Василя Чабанова осягає філософію і мудрість цього військового мистецтва, поставивши собі за мету дійти чорного поясу.

Afanasyev 4

Його улюблений вид програми – ката. В цьому виді він неодноразово становився призером всеукраїнських та міжнародних змагань, а в жовтні 2019 року став переможцем чемпіонату України з карате (S.K.I.F.). В квітні Ярослав посів 2-е місце в онлайн-турнірі «Ukrainian Virtual Kata Event».

Втім, Ярослав розуміє: щоб досягати успіхів в ката (тобто в «бою з уявним суперником»), потрібно якнайчастіше виступати в реальних боях – куміте. І там він також досягає успіхів, виборюючи призові місця. Так, в цьому році він завоював бронзу «Grand Prix Croatia» (12-13 років, -46 кг).

O Kan 03

НАЙМОЛОДШІ

BuryachenkoОдна з наших маленьких героїв Єлизавета БУРЯЧЕНКО, яка 27 травня відсвяткує свій 5-й день народження, карате займається вже два роки (тренер – Людмила ЯКУБЧАК). Ліза дуже любить тренуватися, але обов’язково в компанії. Вже має в активі медалі в першості клубу.

Ровесник Єлизавети – Максим ГРУДКА (тренер – Сергій ОЩЕПКОВ) – свій п’ятий день народження відзначив 19 травня. Прийшов в клуб у вересні минулого року, з цього часу і почав займатися карате. На клубних змаганнях брав участь одного разу, але в «призи» не потрапив. Дуже енергійний, веселий, добрий, любить пісеньки співати.

Юні спортсмени роблять лише перші свої кроки в карате, але тренуються із задоволенням, навіть на карантині. Як розповідають тренери, вони швидко вбирають в себе дух карате, його мудрість та традиції. Особлива роль – у батьків, які надихають та підтримують маленьких спортсменів на цьому нелегкому шляху.

x

Запись на занятие

Оставьте свои контактные данные и мы свяжемся с вами

тел.: +38 (050) 390-60-68, +38 (063) 624-44-76, email: o-kan@ukr.net
Каратэ Клуб "О-Кан". Все права защищены.